Keleivių pervežimas

alt

Pasitiksime Jus ar Jūsų svečius Vilniaus, Kauno ar kitame oro uoste ir saugiai bei komfortabiliai nuvešime iš oro uosto į viešbutį ar ofisą.

Dažniausiai pervežame keleivius iš Vilniaus ar Kauno oro uosto į viešbutį ar ofisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose. Taip pat važiuojame ir į Ryga, Taliną, Varšuvą ar kitus miestus, esančius Europos Sąjungoje. Esame lankstūs, todėl iš anksto sutarus galime vežti įvairiais maršrutais pagal poreikį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mūsų klientai yra ir privatūs asmenys, ir įmonės, kurių darbuotojus ar svečius pervežame įvairiais maršrutais pagal iš anksto sudarytas sutartis.

Jeigu Jūsų kelionės dažnos, susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime specialų pasiūlymą.

Mūsų privalumai:

  1. Aukštos klasės naujausios kartos automobiliai pasižymi itin minkšta važiuokle, švariu salonu bei puikia įranga. Gaivieji gėrimai automobilyje, skėtis lyjant bei kiti privalumai užtikrins, kad kelionės bus jaukios ir komfortabilios.
  2. Nemokamas bevielis internetas (Wi-Fi) automobilyje padės išnaudoti laiką tikslingai ir kelionės tikrai neprailgs.
  3. Mūsų vairuotojai yra profesionalūs, tvarkingi, diskretiški, mandagūs bei paslaugūs. Jie kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, todėl tikrai nekils problemų su svečiais iš užsienio. Taip pat galite būti visiškai tikri dėl konfidencialumo.
  4. Taupydami laiką, mūsų paslaugas galite užsisakyti vienu skambučiu arba internetu.
  5. Galime išnuomoti keletą automobilių, tačiau užsakymą reikėtų suderinti kaip įmanoma anksčiau, siekiant numatyti automobilių užimtumą.
  6. Atsiskaityti už paslaugas galėsite grynaisiais arba kortele (Visa, MasterCard, American Express). Pasirašius sutartį su įmone, mėnesio gale išrašysime sąskaitą, kurią vėliau apmokėsite pavedimu.

Visais klausimais kviečiame susisiekti su mumis tiesiogiai nurodytais kontaktais.