Auto nuoma su vairuotoju

alt

Išnuomosime Jums automobilį su vairuotoju valandai ar ilgesniam laikui. Asmeninis vairuotojas veš Jus Jūsų nurodomais maršrutais priklausomai nuo iš anksto sutarto laiko.

Reikalingas autobusas ar mikroautobusas didesnei keleivių grupei? Kartu su savo partneriais rasime Jums tinkamą sprendimą! Išnuomosime Jums reikiamo dydžio autobusą ar mikroautobusą su vairuotoju pagal konkrečius poreikius.

Norite, kad nuvežtume Jūsų vaikus į mokyklą ar darželį? Žinoma! Šioje užduotyje, svarbiausia yra saugumas ir punktualumas. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, pasiūlysime papildomą kėdutę, prieš kiekvieną kelionę patikrinsime ar tinkamai užsegti saugos diržai. Laiku paimsime mažylį iš namų ir laiku parvešime atgal.

Jums pageidaujant, teikiame ir kitas panašias paslaugas: galime vairuoti Jūsų automobilį, pervežti siuntinius, maisto produktus ir pan.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir pagal Jūsų poreikius mes suderinsime visas detales!

Mūsų privalumai:

  1. Aukštos klasės naujausios kartos automobiliai pasižymi itin minkšta važiuokle, švariu salonu bei puikia įranga. Gaivieji gėrimai automobilyje, skėtis lyjant bei kiti privalumai užtikrins, kad kelionės bus jaukios ir komfortabilios.
  2. Nemokamas bevielis internetas (Wi-Fi) automobilyje padės išnaudoti laiką tikslingai ir kelionės tikrai neprailgs.
  3. Mūsų vairuotojai yra profesionalūs, tvarkingi, diskretiški, mandagūs bei paslaugūs. Jie kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, todėl tikrai nekils problemų bendraujant su svečiais iš užsienio. Taip pat galite būti visiškai tikri dėl konfidencialumo.
  4. Taupydami laiką, mūsų paslaugas galite užsisakyti vienu skambučiu arba internetu.
  5. Galime išnuomoti keletą automobilių, tačiau užsakymą reikėtų suderinti kaip įmanoma anksčiau, siekiant numatyti automobilių užimtumą.
  6. Atsiskaityti už paslaugas galėsite grynaisiais arba kortele (Visa, MasterCard, American Express). Pasirašius sutartį su įmone, mėnesio gale išrašysime sąskaitą, kurią vėliau apmokėsite pavedimu.

Visais klausimais kviečiame susisiekti su mumis tiesiogiai nurodytais kontaktais ir mes tikrai rasime sprendimą pagal Jūsų poreikius.