Transportas renginiams

alt

Organizuojate šventę, kurios metu reikia pervežti svečius iš vienos vietos į kitą? Mes Jums padėsime!

Išnuomosime Jums vieną ar kelis patikimus automobilius su vairuotojais valandai ar ilgiau ir užtikrinsime komfortabilų svečių pervežimą. Jeigu prireiktų papildomų transporto paslaugų, pavyzdžiui, pervežti didesnę grupę žmonių autobusu ar mikroautobusu, pervežti daiktus ar maisto produktus, suorganizuosime tai kartu su savo partneriais.

Vestuvės, krikštynos, mergvakaris, bernvakaris, išleistuvės, gimtadienis, metinės ar jubiliejus – mes esame pasiruošę Jums padėti bet kuria proga!

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir kartu suderinsime visas detales!

Mūsų privalumai

  1. Aukštos klasės naujausios kartos automobiliai pasižymi itin minkšta važiuokle, odiniu salonu bei puikia įranga. Nemokamas bevielis internetas, gaivieji gėrimai automobilyje, skėtis lyjant bei kiti privalumai užtikrins, kad kelionė bus komfortabili ir tikrai neprailgs.
  2. Mūsų vairuotojai yra profesionalūs, tvarkingi, diskretiški, mandagūs bei paslaugūs. Jie kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, todėl tikrai nekils problemų bendraujant su svečiais iš užsienio. Taip pat galite būti visiškai tikri dėl konfidencialumo.
  3. Automobilius galime papuošti šventės tematiką atitinkančiais puošybos elementais. Tai galime padaryti tiek mes, tiek šventės organizatoriai, pasikonsultavę su vairuotojais.
  4. Galime išnuomoti iki 3-ių automobilių, tačiau užsakymą reikėtų suderinti kaip įmanoma anksčiau, siekiant numatyti galimą automobilių užimtumą.

Visais klausimais kviečiame susisiekti su mumis tiesiogiai ir mes Jums būtinai padėsime!